DZIEŃ KOBIET

8 marca to wyjątkowy dzień dla wszystkich kobiet, tych dużych i tych małych. W naszym przedszkolu w tym dniu, również panowała miła atmosfera. Chłopcy wręczali dziewczynkom oraz wszystkim paniom pracującym w przedszkolu kwiaty i czekoladki. Dodatkową niespodzianką był występ przygotowany przez dzieci z grup „Jeżyki”, „Pszczółki”, „Biedronki” i „Myszki” pt. „Być kobietą…”. Bardzo dziękujemy nauczycielkom, które wspaniale przygotowały przedszkolaki, aby urozmaicić wszystkim ten szczególny dzień. Dzieci pięknie śpiewały piosenki, recytowały wiersze i tańczyły. Na zakończenie programu każda pani i dziewczynka otrzymała drobny upominek. Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych.

Korzystając z okazji pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim kobietom i kobietkom, aby był szczęśliwe, zadowolone czuły się wyjątkowo nie tyko 8 marca, ale każdego dnia w roku.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z uroczystości przedszkolnej – DZIEŃ KOBIET W „TĘCZOWEJ KRAINIE”