Pożegnania nadszedł czas…

Pożegnanie dzieci z grup najstarszych w tym roku rozpoczęło się w czwartek 23.06.2022.  Tego dnia starszaki ostatni raz spotkały się w swoich grupach na słodkim poczęstunku, zorganizowanym przez nauczycielki. Były też wspólne zabawy, śpiewano piosenki oraz wręczono  drobne upominki.

Dnia 24.06.2022, w sali kinowej MOKiB, odbyło się Uroczyste pożegnanie starszaków. W pierwszej części głos zabrała Pani dyrektor witając wszystkich zebranych gości, rodziców i dzieci. Następnie scenę zajęły 5-latki z grup Myszek i Motylków, by tańcem, wierszykami oraz piosenkę o przyjaźni, pożegnać swoich starszych kolegów. Występy starszaków rozpoczęła grupa „Biedronek” pięknym i dostojnym polonezem. Kolejno dzieci wszystkich grup wspominały w wierszykach i piosenkach lata spędzone w przedszkolu. Był także taniec  „Pszczółek” z parasolkami do utworu „Walc Barbary” z filmu „Noce i Dnie”.

Na zakończenie pani dyrektor wręczyła podziękowania dla rodziców za współpracę na rzecz przedszkola i grupy oraz prezenty i dyplomy dla Naszych absolwentów. Był to czas pełen wzruszeń, a zarazem radości, że Nasze dzieci mogę wkroczyć na kolejną drogę edukacji i we wrześniu wraz z pierwszym dzwonkiem staną się uczniami.

Wszystkim dzieciom życzymy udanych wakacji i powodzenia w szkole.