Wizyta wyjątkowego GOŚCIA w przedszkolu

6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
I każde dziecko prezent dostanie.

Jak co roku, 6 grudnia nasze przedszkole odwiedził Święty Mikołaj. Na jego wizytę dzieci cierpliwie czekały i z podekscytowaniem nasłuchiwały charakterystycznego dźwięku dzwoneczka, zwiastującego przyjście długo wyczekiwanego gościa. Gdy dotarł do przedszkola, zmęczony dźwiganiem wielkiego worka z prezentami, ale jak zawsze uśmiechnięty usiadł przy pięknie ubranej choince. Spotkanie przebiegało w radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki przywitały Mikołaja wierszem i piosenką, za co zostały obdarowane słodkimi upominkami. Na zakończenie tego pełnego wrażeń dnia, dzieci obejrzały film o Świętym Mikołaju, jego domu i pracowni zabawek.

W tym roku wyjątkowo Mikołaj odwiedził nasze przedszkole również 7 grudnia. Przybył ze specjalną wizytą do dzieci, które nie mogły być obecne w przedszkolu poprzedniego dnia. Sprawił tym samym ogromną niespodziankę wszystkim przedszkolakom. Ten miło spędzony czas został upamiętniony na naszych zdjęciach.

Cieszymy się, że  Św. Mikołaj o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku.