Jarmark Bożonarodzeniowy 2021

18 grudnia w sobotnie popołudnie mieszkańcy naszego miasta zebrali się na placu przy hali sportowej, aby wziąć udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym. Wydarzenie organizowane było po raz siódmy. Bardzo pozytywnie zaskoczyła wszystkich frekwencja piławian, którzy mieli możliwość zakupić świąteczne ozdoby, wypieki, wędliny, pierogi oraz wyroby z drewna. Szczególnymi atrakcjami były występy artystyczne lokalnych zespołów, a także naszych przedszkolaków, z którymi można było wspólnie pokolędować.

         Bardzo dziękujemy rodzicom i społeczności przedszkolnej za pomoc w organizacji jarmarku, szczególnie za upieczenie przepysznych ciast i przygotowanie, wyjątkowych przedszkolnych pierogów oraz frytek. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich, udało nam się zebrać kwotę w wysokości 1704 zł.

Podczas sobotniego świętowania, wspólnie z najmłodszymi mieszkańcami miasta, ubraliśmy choinkę własnoręcznie wykonanymi ozdobami.

Wszystkim dziękujemy za obecność i wsparcie. Z niecierpliwością czekamy na kolejny Jarmark Bożonarodzeniowy, który z roku na rok staje się coraz bardziej kolorowy, rozśpiewany i bogaty w pyszne rozmaitości.