Dzień przedszkolaka

To wyjątkowe, dla wszystkich przedszkolaków święto obchodzone było również w naszym przedszkolu. Z tej okazji pani Agnieszka Sochacka-Kuśnierz i pani Aleksandra Świstak przygotowały zestaw zabaw dla wszystkich dzieci w ramach akcji organizowanej przez miesięcznik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA „Dzień Przedszkolaka to ważne święto uczcijmy je RAZEM tańcem i piosenką”.

Krasnoludki, Jeżyki, Żabki, Myszki, Motylki, Biedronki i Pszczółki grały w BAJKOWĄ GRĘ, w której towarzyszyły Kubusiowi Puchatkowi w leśnej przygodzie, kolorowały Smerfy, które wpadły do mleka i musiały odzyskać kolor. Przechodziły również labirynt, aby doprowadzić księcia do wieży i pomóc Roszpunce. Ratowały przyjaciół Pszczółki Mai, a także pomagały Kici-Koci w porządkach. Trafiły również do Krainy Lodu, w której razem z Elzą odmrażały zabawki.

W tym dniu wszystkim dopisywał znakomity humor, nie obyło się też bez tańców i wspólnego śpiewania piosenki „Życie przedszkolaka”.  Każda z grup otrzymała pamiątkowy DYPLOM, a przedszkolaki medale i słodkie upominki. Pani dyrektor wręczyła dzieciom zabawki do nowej piaskownicy oraz kosiarki i duże auta na ogród przedszkolny.