DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się, od najmłodszego,
aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

 

 

          20 września to ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków. Również w naszym przedszkolu tego dnia na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Nauczycielki wszystkich grup poprowadziły dla dzieci zabawy z balonami, które uwielbia chyba każdy, były mini zawody sportowe, malowanie twarzy oraz słodkie upominki. W tym szczególnym dniu „Tęczową Krainę” odwiedzili również Burmistrz Piławy Górnej pan Krzysztof Chudyk, Zastępca Burmistrza  pani Marta Sochacka-Pelczar oraz pani Sekretarz Małgorzata Drebot, którzy obdarowali przedszkolaki słodkimi niespodziankami. Złożyliśmy wszystkim, maluszkom i starszakom życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Kolejny Dzień Przedszkolaka już za rok!!! Czekamy z niecierpliwością!!!