PIŁAWSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY 2022

W niedzielę 11  grudnia  Piława Górna brzmiała kolędami i pastorałkami, a także świątecznymi utworami. Wszystko to za sprawą Piławskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, którego atmosfera jest niepowtarzalna i magiczna. To wydarzenie doskonale wprowadza mieszkańców naszego miasta i odwiedzających w świąteczny nastrój.

Nasze przedszkolaki również uświetniły ten dzień swoją obecnością. Pięknie zaśpiewały pastorałki i wspólnie udekorowały świąteczną choinkę.

Na jarmarku można było skosztować tradycyjnych potraw bożonarodzeniowych, a także zakupić dekoracje świąteczne. „Tęczowa Kraina” przygotowała stoisko z pysznymi ciastami oraz pierogami, które cieszyły się dużym zainteresowaniem i bardzo szybko się sprzedały. Udało Nam się zebrać pieniążki w kwocie 1914 zł.

Bardzo dziękujemy rodzicom za obecność, wsparcie i zaangażowanie, za przyniesienie ciast i pierników, a Radzie Rodziców za pomoc w organizacji. Jesteśmy wdzięczni, że zawsze możemy liczyć na Państwa pomoc.

Cieszymy się, że mimo dość zimnych warunków pogodowych, serduszka Naszych dzieci rozgrzewały atmosferę.